Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl


Księgarnia E-NEXTO (audiobooki • ebooki • kursy mp3 • książki audio • poradniki mp3 • eprasa • darmowe audiobooki MP3 i ebooki PDF) Sklep internetowy (audiobook, mp3, ebook, pdf, książka audio, kurs mp3, harlequin, poradnik mp3, epub, pobierz)
EBOOKI - ebooki, ebook, e-książka, e-book, książka elektroniczna, pdf AUDIOBOOKI - książki audio, audiobook, lektury mp3, książka audio, audio-book, książka do słuchania, bajki mp3 KURSY MP3 - angielski mp3, niemiecki mp3, francuski mp3, norweski mp3, hiszpański mp3, audiobook, audiobooki LEKTURY MP3 - Ksiazki audio, lektury audio, opracowania mp3, lektury mp3 do słuchania, audiobooki do matury czytane przez lektora HARLEQUIN - harlequiny, ebooki, romanse harlequin, e-książki harlekina, romanse pdf, harlequiny PROMOCJA DNIA - rabaty, wyprzedaże, okazje i promocje (audiobooki, ebooki, kursy mp3, książki audio, pdf, mp3 POMOC - Sklep internetowy e-sklep.nextore.pl - jak kupować w sklepie internetowym z ebookami i książkami audio
KSIĘGARNIA E-NEXTO - TO SKLEP INTERNETOWY GDZIE NAJTANIEJ KUPISZ CYFROWE PUBLIKACJE (EBOOKI - AUDIOBOOKI - KURSY ANGIELSKIEGO ONLINE - LEKTURY MP3)

Partner nexto

world war z

  • In the Archive of Memory. The Fate of Poles and Iranians in the Second World War - ebook

    Data publikacji: 18.12.2015

    Owing to the publishing initiative of the Faculty of Oriental Studies at the University of Warsaw, we have received a very important publication that contributes greatly to documenting the history of the Polish diaspora and its fate during the Second World War and in the early postwar period. The volume consists of 14 texts contributed by 14 different people, making it not only a valuable but also...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 26,00 24,70 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Śpiący giganci - ebook

    Data publikacji: 09.11.2016

    Powieść na miarę „Jurassic Park”, „World War Z” i „Marsjanina”, po mistrzowsku łącząca elementy thrillera, fantastyki i powieści przygodowej. Kiedy pod jadącą rowerem Rose zapada się ziemia i dziewczynka ląduje na ogromnej metalowej dłoni, nikt nie podejrzewa, że to zwiastun wydarzeń, które pchną losy ludzkości na nowe tory. Siedemnaście lat później Rose realizuje...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 31,90 30,30 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • The Major - ebook

    The Major - ebook

    Data publikacji: 21.12.2016

    „If Tom Clancy wrote about the occupation of Warsaw, Marcin Ciszewski would have made a worthy rival. «Major» combines the best aspects of a war novel and spy thriller. Until the very end we do not know who will be up for the challenge - the Nazis, the Soviets and Poles” - Paweł Jasiński service Polter.pl August 2007. The First Independent Reconnaissance Battalion prepares...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 39,90 37,90 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Bycie w śmierci - ebook

    Data publikacji: 24.01.2017

    Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 29,90 28,40 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Indie games. Podręcznik niezależnego twórcy gier - ebook

    Data publikacji: 09.06.2017

    "Marzysz o stworzeniu własnej gry? Chcesz rozpocząć karierę w branży gier wideo? Zacznij od pierwszego w Polsce podręcznika skierowanego do osób, które chcą poznać tajniki pracy niezależnego studia developerskiego. Poradnik w przystępny sposób opisuje wszystkie etapy prowadzenia projektów indie game, od zbierania funduszy, poprzez produkcję, marketing, aż po procesy wydawnicze i kanały dystrybucji....

    TANIEJ 5 %
    Cena: 39,99 37,99 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)

Twój koszyk

Koszyk jest pusty.
Czytniki w SUPEROFERCIE

Nowości

  1. 1.Prince Polonia
  2. 2.Imperium grzechu
  3. 3.Kurier Wileński (wydanie magazynowe)
  4. 4.Super Express
  5. 5.Plus Minus
  6. 6.Nowości Dziennik Toruński
  7. 7.Express Bydgoski
  8. 8.Gazeta Polska Codziennie
  9. 9.Echo Dnia - Radomskie
  10. 10.Echo Dnia - Podkarpackie

Najchętniej kupowane

  1. 1.Tygodnik Do Rzeczy
  2. 2.Przegląd Sportowy
  3. 3.Newsweek Polska
  4. 4.Tygodnik Powszechny
  5. 5.Dieta SIRT. Przełom w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania
  6. 6.Polityka
  7. 7.Dziennik Gazeta Prawna
  8. 8.Jedz i chudnij z dietą SIRT
  9. 9.CD-Action
  10. 10.Gazeta Wyborcza - Warszawa